Cesare Cedar Wood

Moderne dhe origjinale, aromatizuesi i makinave Cesare sjell freski në makinën tuaj duke neutralizuar aromat e këqija,falë molekulës së tij agresive dhe ju mirëpret gjithmonë me aromën tuaj të preferuar.Qëndrueshëm, jo ​​toksik, i bërë nga termoplastik polimer i tipit EVA. Përmban vajra esencialë.
Distributor te Autorizuar nga Brendi Mr&Mrs Fragrance official.

Notat kryesore: Portokalli, Limon, Jasemin, Trëndafil
Notat e mesme: Rozmarinë, livando, sherebelë, akorde detare
Notat bazë: Pathouly, lesh kashmeran, qelibar

Category: