Cesare Fresh Air

Moderne dhe origjinale, aromatizuesi i makinave Cesare sjell freski në makinën tuaj duke neutralizuar aromat e këqija,falë molekulës së tij agresive dhe ju mirëpret gjithmonë me aromën tuaj të preferuar.Qëndrueshëm, jo ​​toksik, i bërë nga termoplastik polimer i tipit EVA. Përmban vajra esencialë.
Distributor te Autorizuar nga Brendi Mr&Mrs Fragrance official.

Notat kryesore: Limon, Portokall, Neroli
Notat e mesme: trëndafil, jasemini, gjethe manushaqeje
Notat bazë: dru kedri, lesh kashmeran, qelibar, kumarin

Category: