Cesare Orange&Sandal Wood

Moderne dhe origjinale, aromatizuesi i makinave Cesare sjell freski në makinën tuaj duke neutralizuar aromat e këqija,falë molekulës së tij agresive dhe ju mirëpret gjithmonë me aromën tuaj të preferuar.Qëndrueshëm, jo ​​toksik, i bërë nga termoplastik polimer i tipit EVA. Përmban vajra esencialë.
Distributor te Autorizuar nga Brendi Mr&Mrs Fragrance official.

AROMË: MUSK DRURI ORIENTAL LULE
Notat e sipërme: limon, bergamot
Notat e mesme: lule portokalli, jasemini, vanilje
Notat bazë: dru sandali, paçuli, myshku

Category: