Cesare Peper Mint

Moderne dhe origjinale, aromatizuesi i makinave Cesare sjell freski në makinën tuaj duke neutralizuar aromat e këqija,falë molekulës së tij agresive dhe ju mirëpret gjithmonë me aromën tuaj të preferuar.Qëndrueshëm, jo ​​toksik, i bërë nga termoplastik polimer i tipit EVA. Përmban vajra esencialë.
Distributor te Autorizuar nga Brendi Mr&Mrs Fragrance official.

Notat kryesore: limon, trëndafil, fruta të kuqe
Notat e mesme: bozhure, nenexhik, nota frutash
Notat bazë: Patçuli, Qelibar, Vanilje, Musk

Category: