CESARE VANILLA YELLOW

Moderne dhe origjinale, aromatizuesi i makinave Cesare sjell freski në makinën tuaj duke neutralizuar aromat e këqija falë molekulës së tij agresive dhe ju mirëpret gjithmonë me aromën tuaj të preferuar. Qëndrueshëm, jo ​​toksik, i bërë nga termoplastik polimer i tipit EVA. Përmban vajra esencialë. Distributor te Autorizuar nga Brendi Mr&Mrs Fragrance official.

Notat kryesore: mjedër, nota pikante
Notat e mesme: Jasemini, mjalti, trëndafili, lule vanilje
Notat bazë: Vanilje, Amber (qelibar) .

Category: